O nás

GSMrepeater.cz je česká firma zabývající se instalací a prodejem anténní a GSM techniky.

Před založením firmy jsme se věnovali montážím internetu a dalších slaboproudých zařízení.

Během našich instalací jsme se potkávali s klienty, kteří měli problém s telefonním signálem. Po několika desítkách, možná stovkách těchto návštěv jsme došli k prozření a nápadu jak těmto lidem pomoci a začali jsme instalovat právě zesilovače signálu.

Jelikož se u nás jedná o dosti mladou technologii, které se nevěnuje žádná škola, ani na ni neexistuje školení, museli jsme se samostatně učit ze zahraničí, kde už s touto technologií pracují několik let. Nejdříve se jednalo o instalace ve stylu pokus-omyl, což jsme ale trvale nechtěli - ač jsou nabyté zkušenosti u zákazníka důležité, nemohou být stěžejní, tudíž jsme začali navštěvovat velmi nákladná školení určená pro techniky mobilních operátorů, kde jsme pochopili podstatu technologie a konečně jsme byli schopni stavět naše instalace na pevných základech.

Po všech kurzech, školeních a investicích v řádu statisíců jsme se stali profesionály a vybudovali know-how, které nemá obdoby. Dnes můžeme se skutečným klidem prohlásit, že známe technologii, a víme, co děláme.

Po nastíněných úskalích a začátcích (roky 2010 - 2015) jsme se odvážili založit přímo specializovanou společnost a věnovat se mobilním technologiím naplno.

V roce 2015 vznikla společnost Pontero s.r.o., provozující e-shop GSMrepeater.cz a provádějící prodej a montáže po celé ČR a SR. Od této doby až dosud máme za sebou více než 5 000 ks prodaných zesilovačů a více než 1 000 úspěšných a funkčních montáží. 

I v roce 2021 jsme plni nadšení a odhodlání se posunout dále a být Vám blíže. Od dubna 2021 pro vás otevíráme kamennou prodejnu ve Vlašimi (okres Benešov, Středočeský kraj) s pevnou otevírací dobou, která bude pro Vás otevřena 6 dní v týdnu (PO - PÁ 8-12 a 13-16h; SO 8 - 12h). Pokud Vám otevírací doba nebude vyhovovat, nabízíme možnost rezervace po předchozí domluvě.

Děkujeme za Váš zájem o naše služby a přejeme vše dobré do budoucna.

 

Za firmu Pontero s.r.o.

(provozující e-shop GSMrepeater.cz)

 

Josef Chroust, jednatel

 


K optimalizaci těchto webových stránek a našich služeb používáme cookies.