cena: 0 CZK
tel.: 739 100 581  /  e-mail: info@gsmrepeater.cz
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 44
týden: 375
celkem: 324655

Obchodní podmínky

GSM repeater.cz, Pontero s.r.o, Komenského 40, 25801 Vlašim IČO:03596281 DIČ:CZ03596281 vyhlašuje tyto

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Uzavření a zrušení kupní smlouvy

Kupní smlouva na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká okamžikem učinění objednávky kupujícím. Objednávku lze učinit pomocí virtuálního elektronického obchodu (www.gsmrepeater.cz), nebo elektronickou poštou (info@gsmrepeater.cz). Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Daňové doklady a dokumentaci zasíláme k objednávkám v elektronické podobě. V případě, že byste požadovali tištěný daňový doklad, požádejte o něj prosím v poznámce objednávky.

Uzavře-li kupující fyzická osoba objednávku prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, má podle § 53 odst.7 občanského zákoníku právo do 14 dnů od převzetí plnění odstoupit od smlouvy bez udání důvodu a bez jakékoli sankce, za splnění těchto podmínek:

  • Kontaktovat prodávajícího emailem nebo přes kontaktní formulář umístěný na hlavní straně a sdělit mu skutečnost, že žádá o odstoupení od smlouvy. S touto žádostí sdělí kupující prodávajícímu datum nákupu a číslo bankovního účtu vedeného v ČR pro vrácení částky.
  • Dopravit zboží na své náklady do provozovny prodávajícího a to: nepoužité, nepoškozené, včetně veškerého příslušenství, v původním nepoškozeném obalu a včetně originálu dokladu o koupi.
  • V případě nákupu na IČO se tato možnost nevztahuje, nabízíme však výměnu za jiný, vhodný typ zesilovače

Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle §53 odst.7, Občanského zákoníku, má dodavatel právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek bude zboží vráceno na náklady odesílajícího zpět.

 

Ceny zboží

Ceny za objednávané zboží (ceník zboží) jsou zveřejněny na internetových stránkách prodávajícího. Pro účely kupní smlouvy je platná nabídka zboží včetně kupní ceny zveřejněné na serveru v době odeslání objednávky kupujícím.


Bazarové a výprodejové zboží

Na bazarové a výprodejové zboží se nevztahují slevy a akční nabídky.

U zboží označené jako "Výprodej" platí ceny pouze do vyprodání aktuálních skladových zásob.

 

Dodání a převzetí zboží

Způsoby a ceny doručení: Balík do ruky České pošty, balík na dobírku, nebo osobní odběr po dohodě s provozovatelem zdarma. Při objednávce nad 2500 Kč bez DPH , nebo 200 EUR je poštovné zdarma. Společnost Pontero s.r.o. si vyhrazuje právo v případě špatné volby způsobu dopravy a dobírky ze strany kupujícího, která nelze zkombinovat, provést úpravu způsobu doručení.

Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu objednané zboží způsobem, jaký kupující zvolil v objednávce za ceny platné v čase uzavření kupní smlouvy. Termín dodání sdělí na požádání prodávající nebo jej uvede v potvrzení objednávky.

Kupující se zavazuje odebrat na udané dodací adrese od prodávajícího objednané zboží dle odeslané objednávky a uhradit kupní cenu způsobem zvoleným v elektronické objednávce.

Dodací adresu kupující specifikuje ve své objednávce.

Prodávající se v případě uzavření kupní smlouvy zavazuje dodat kupujícímu předmět koupě a převést na něho vlastnické právo k předmětu koupě.

Vlastnické právo k věci přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

 

Placení za dodané zboží

V případě, že kupující platí zboží bankovním převodem, je povinen zajistit, aby byla částka připsána na účet prodávajícího nejpozději 14. den od vystavení zálohové faktury. Po marném uplynutí této lhůty může prodávající objednávku zrušit.

Faktura nebo paragon (daňový doklad) je součástí dodávky.

 

Informace k způsobu používání zboží

Prodejce poskytuje záruku na funkčnost, jakost zařízení a základní technickou podporu ve formě obecného manuálu v českém jazyce.

V případě, že kupujícímu nebyl předán návod k obsluze spolu s výrobkem, může písemně kontaktovat prodávajícího a vyžádat si dodatečnou kopii návodu k obsluze.

Mechanické úpravy, integrace výrobků do jiných zařízení, provoz v podmínkách které neodpovídají účelu uvedenému výrobcem, provoz s dodatečným příslušenstvím, které není výrobcem oficiálně schváleno, může být důvodem k zamítnutí případné reklamace vad na zboží.

 

Uplatňování reklamací

Řídí se dle platného zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

V případě firemního subjektu mají kupující podnikatelé nárok na 12-cti měsíční záruční dobu na nákup nového zboží, pokud není uvedeno u konkrétního produktu jinak. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem

 

Vrácení peněz

Při vracení zboží je nejprve provedena kontrola vráceného zboží. Teprve po kontrole zboží provádíme vrácení domluvené finanční částky. V případě, že dopravné a dobírečné hradil prodávající, vrácená částka bude o tyto náklady snížena. Ve většině případů jsou peníze vráceny na zákazníkem uvedený účet. Vyřízení vrácení peněz trvá obvykle 7 až 10 pracovních dnů, maximálně 14 dní. Z výše uvedených důvodů není možné zasílat zboží zpět "Na dobírku", nebo očekávat okamžité proplacení na místě v hotovosti.

 

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků našeho e-shopu jsou dostupné ZDE.

 

Ostatní ustanovení

Veškeré ostatní ustanovení se řídí platnými zákony a předpisy ČR.

Tyto všeobecné obchodní podmínky platí od 1.1. 2015. Prodávající si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit.